Abant Pansiyon Ulaşım Bilgileri,

Erdek Pansiyon

We are on Twitter, Facebook and Instagram.

Anasayfa - Daireler - Karavanlar - Çadır - Fiyatlar - Ulaşım - İletişim
ERDEK
BANDIRMA
17 KM
ERDEK
BALIKESİR
118 KM
ERDEK
BURSA
117 KM
ERDEK
İSTANBUL
334 KM
ERDEK
ANKARA
507 KM
ERDEK
ÇANAKKALE
181 KM
ERDEK
İZMİR
319 KM
ERDEK
OCAKLAR
7 KM
ERDEK
NARLI
17 KM

Bursa Çanakkale devlet karayolu üzerinden sırasıyla Uluabat,Karacabey,Bandırma dan geçilerek Erdek sapağından Erdek istikametine dönülür.Yine sırasıyla önce asitsülfür fabrikası,Bagfaş gübre fabrikası ve tatlısu sapağı geçildikten sonra Düzler köyüne gelinir.Köyde mevcut döner kavşağın karşı istikametine geçilir.Bu yol askeri kamplar yoludur.Bu yol üzerinde Pınar otel, Ali Öztoprak kampı ,Opet benzinlik ve Altınkum motelden sonra Abant pansiyon'a ulaşılır..

BANDIRMA ERDEK YOL HARiTASI:Bandırmadan Erdek istikametinde yolu tarif etmek gerekirse; öncelikle karayolundan gelen vasıtalar Bursa,İzmir istikametinde Karacabey yol ayrımından Bandırmaya gelirler,şehir merkezine girilmeden Çanakkaleye giden yola dönülerek devam edilir.Çanakkale yolu üzerinde Erdek yönüne sapılır.Artık Erdek yolu üzerinde sağa sola sapmadan devam edilir,sırasıyla yolun sağında Asitsülfür,Bagfaş gübre fabrikaları geçilir ve sapmadan tatlısu sapağı geçilerek deniz kenarından düzler köyüne kadar gelinir burada döner kavşak vardır, bu defa kavşakta karşıya Askeri kamplara giden yola devam edilir,yine sırasıyla Pınar otel,Ant camping,Harita kampı,Ali öztoprak,Altınkum motel geçilince TSK kampına gelmeden Abant Pansiyon'a ulaşılır.

Denizyolu: Her gün istanbul Bostancı ve Yenikapı'dan Bandırma'ya deniz otobüsü seferleri düzenlenmektedir. Yenikapı-Bandırma arası 1 saat 45 dakika. Bandırma-Erdek arası 15 dakikadır. Erdek İstanbul'a 2 saat mesafededir. Denizyolu ile İstanbuldan Bandırmaya gelen tatilciler için ise her onbeş dakikada Bandırma limanından,Erdek'e sefer yapan belediye otobüsü ve halk otobüsleri vardır.Bu şekilde gelen tatilcilerde otobüs şoförlerine söylerlerse ABANT PANSİYON'un önünde inebililer.Denizyolundan feribot vasıtasıyla gelen otomobil sahipleride aynı güzergahı takip ederek yine Abant Pansyon'a ulaşabilirler. 

© 2016 - Abant Pansiyon, Erdek - Balıkesir - Türkiye  • Tel:(0266) 855 70 88 •
Designed by abantcamp.com e-mail: abantcamp@hotmail.com